Компанія Трокас Фарма Україна

імпортує лікарські засоби, дієтичні добавки та товари медичного призначення виробництва Франції, Швейцарії, Румунії, Польщі, Болгарії, Єгипту і Туреччини.

Компанія Трокас Фарма Україна

Наша місія

Головна місія нашої компанії – поліпшення якості життя кожної людини

Компанія Трокас Фарма Україна продовжує динамічно розвиватися і постійно вдосконалюватися відповідно до високих міжнародних стандартів.

Історія компанії

Компанія ТОВ «Трокас Фарма Україна» була створена командою професіоналів в 2010 році. Вже протягом 10 років є ексклюзивним дистриб’ютором препаратів компаній World Medicine, World Medicine Ophthalmiс.

Соціальна відповідальність

Робота в оптовій реалізації лікарських препаратів дає уявлення про найбільш гострі проблеми в галузі охорони здоров’я. Разом з громадськими організаціями, лікарським і фармацевтичним співтовариством ми робимо свій внесок в їх вирішення

Успішно здійснюємо просування продукції, що імпортуємо, і пропонуємо асортиментний портфель практично у всіх фармакологічних напрямках. І в вигляді різних лікарських форм: розчини для ін’єкцій / інфузій, таблетки, супозиторії, гелі, мазі, краплі, спреї. На сьогоднішній день в Україні зареєстровано понад 100 препаратів. Вся продукція сертифікована. Сертифікати якості заводів виробників, сертифікати GMP відповідають всім вимогам українського законодавства.

Наша компанія має в своєму розпорядженні сучасні складські комплекси і внутрішню систему якості, яка забезпечує належні умови зберігання, транспортування та дистрибуцію відповідно до європейських стандартів GDP на всіх етапах реалізації – від виробника до аптеки!
Основа наших партнерських відносин – високий стандарт надійності в введенні бізнесу, якість і лояльність, що дозволяє нам співпрацювати з найбільшими фармацевтичними дистриб’юторами України (ТОВ «БаДМ», СП «Оптіма-Фарм ЛТД», ТОВ « Вента ЛТД»).